Kabelky pro každou příležitost

16. listopadu 2010 v 9:11 | Blázniwá Scene NikušhQa


Na pláž

Když se v létě vydáš k moři nebo jen na koupaliště, musíš mít s sebou spoustu věcí. Potřebuješ deku na lehnutí, něco k pití, abys neumřela na sluníčku žízní, opalovací krém, něco na čtení a ještě i nějakou malou svačinku. Z toho plyne, že dobrá letní taška musí být především co největší. Také co nejbarevnější, léto je přece nekonečná zábava!
Tady jsme pro tebe vybrali několik exkluzivních kousků, které nabízí internetový obchod www.catgang.cz. První je od scene značky Loungefly, dokonce je právě teď ve slevě za 1290 korun, je to teda trošku dražší, ale kabelka je prostě úžasná. Druhá taška z našeho výběru je od amerického výrobce Yak Pak, stojí 750 a krásně ladí k barvě moře. Poslední je fialková polosportovní taška od značky Ruby Gloom, která tě vyjde na pouhých 400 korun. Je totiž teď právě neuvěřitelně zlevněná.
Jenom informace pro ty, kteří ještě nikdy v tomto obchodu nenakupovali. Když se zaregistrujete budete mít spoustu výhod. Jednou začas mívá tenhle shop třeba víkendové akce mínus 33 procent na všechno pro všechny registrované. A to už se vyplatí si něco koupit.

Do města

Když se jdeš projít do města, možná okouknout oblíbený obchody nebo si sednout s kámoškou na kafčo, tak více méně nepotřebuješ žádnou extra kabelku. Jde o to někam schovat peněženku, klíče a pár dalších maličkostí. Ale i ve městě musíš vyniknout a být originální, ale s vkusem. Není potřeba, abys všechny kolemjdoucí pobuřovala a vzbouzela v nich mdloby. Proto jsme vybrali tři kabelky z internetového obchodu www.retrokabelky.cz. Po pravdě řečeno, bylo velmi těžké vybrat jen tři, protože se nám líbily úplně všechny, ale nakonec jsme se shodli.
První kabelka je s motivem staré španělsko - italské motorky Vespa za 920 korun. Nyní se začala znovu vyrábět v téměř nezměněné podobě a je to nádherný retro scooter.
Druhý vybraný kousek je od značky Ark Industries a je to červená kabelka s velmi jemným motivem lebek a připínáčků. Navíc je také teď zlevněná a dostanete ji za 1090 korun. A jako poslední tady máme bílo červenou kabelku za 980. Jednoduchá cesta k tomu, aby ses stala chodící reklamou na British airways. Každopádně tak vyjádříš svoje sympatie k zemi, kde se točí nejvtipnější seriály na světě.
Navíc tento obchod nabízí také výhody pro registrované. Když budeš u nich nakupovat postupně budeš získávat body, které potom můžeš vyměnit za slevové kupóny.

Na párty

Tak teď už se dostáváme k tématu, kdy není potřeba se držet žádných pravidel a naopak čím šílenější, tím lepší. Já bych se přece ale přidržela jednoho stylu, který nás teď všechny oslovil - Pin up.
První kabelka s velkou mašlí s třešničkami jsme vybrali z obchodu www.pinkcadillac.cz. Koupíte ji za skvělou cenu 660 Kč. Dalším naším úlovkem byla tato velmi zajímavá kabelka ve tvaru mašle. Mašle prostě letos letí. Na stránkách www. mrcreep.eu ji najdete za 315 korun. I poslední kabelka je právě z tohoto obchodu a pyšní se motivem oblíbené Betty Boop. Tu si můžete pořídit za 940 korun.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama