Jak vytvořit úžasný profil na MySpace

16. listopadu 2010 v 11:21 | Naskeisha Bailey |  Jak být scene girl
1.    Najdi si nějaké pěkné pozadí, něco takového jako neonové kazety, diamanty, nějaké motiv Hello Kitty nebo Convers, nebo cokoliv, co ti připadá úžasné. Zbytek stránky nech bílý. Přeměň si kurzor na Hello Kitty. Třeba Audrey zvolila starorůžovou barvu s růžemi. Nuda? Audrey umí najít styl ve všem!
2.    Začni se sekcí About Me. Napiš o sobě základní info, není potřeba se rozepisovat do detailů o svém životě. Nikoho nebude bavit číst dvoustránkovou life story. Můžeš psát jak v češtině, tak v angličtině. Jestli se rozhodneš pro angličtinu, snaž se, abys tam neměla moc chyb. Klidně někoho popros, aby ti s tím pomohl.

3.    Pokračuj s vyplňováním dalších sekcí, jako Music, Movies, Who I Want To Meet, Books, ale zase to nepřežeň, informací tam musí být tak akorát. Nepiš tam všechny film, který znáš. Ale jen jeden nebo dva, které tě opravdu oslovily, které o tobě něco řeknou.
4.    Přidej si jako přátele další scene kids a začni jim psát. Ale jako vždy ti radíme, abys to nepřeháněla. Nedělej to vyloženě na sílu. Buď prostě přátelská! Máš blog? Přidej tam jeho adresu. Jseš často na FB? Přidej si tam odkaz, ať tě všichni mohou kontaktovat.
5.    Jestli máš možnost sehnat si profesionální fotky, jdi do toho! Jestli ne, tak se vůbec nic neděje. Mohla by sis koupit alespoň stativ, který ti velmi pomůže, když se budeš chtít sama fotit. Otevře ti nové možnosti focení.

6.    Můžeš tam dát fotky lidí, kteří tě inspirují, jako modelky, herečky, hudební skupiny.

7.    Jestli si přidáš nějaké oblíbené skupiny nebo značky oblečení, vyvěš si na svou stránku jejich banner, aby i tvoji ostatní přátelé se mohli stát jejich fanoušky.

8.    Buď svá a buď jiná!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama