Jak být scene, když doma rodiče mají hlavní slovo

16. listopadu 2010 v 11:12 | Naskeisha Bailey |  receptyPrvně si s rodiči promluv o make-upu. Asi hned ze začátku nebudou souhlasit úplně se vším. Ale pomaličku je připravuj na to, že se chceš malovat výrazně. Začni s řasenkou, potom s černou likou a potom už můžeš přejít k výrazným stínům. Ale i bez výrazného líčení můžeš pořád vypadat scene. Podívej se na fotky Hanny Beth. Ta se taky nelíčí úplně šíleně a i přes to má svoje kouzlo.

Obarvit si vlasy může doma taky způsobit rozruch. Proto prvně začni sestřihem. Ten musí být unikátně scene. Potom postupně můžeš přidávat barvičky, nebo si koupit barevné pramínky. Také můžeš pro začátek zkusit nějaký přeliv. Ty většinou nejsou příliš provokativní. A aspoň si vyzkoušíš, která barva ti nejlépe sluší.

V čem bys neměla mít nějaké větší problémy jsou tenisky. Kup si nějaký Vansky nebo prostě barevný tenisky, které budou křičet do světa: "Já chci být scene!". Taky úzký džíny jsou v pohodě a kalhoty přece potřebuje každý. Když ti rodiče nedovolí zelený nebo červený, nevadí! Stačí mít jedny černý, už to je super. Bižuterka ti taky dodá scene look. Proti tomu by taky neměli tvoji rodiče být moc proti. Hlavně začni pozvolna.

Tak a když ti rodiče nic z toho nedovolí? Tak se alespoň začni chovat jako pravá scene girl. Bloguj, uprav si svůj MySpace profil, začni poslouchat punk rock a alternativ rock. Buď na všechny milá a přátelská. To je taky důležitý! A možná už za pár měsíců ti rodiče dovolí víc. Hlavně nezapomeň, s rodiči je důležité jednat v klidu, ale konstantně. Nevzdávej se, ale nedělej scény. Hádky rozhodně nejsou dobrým prostředkem, jak něčeho dosáhnout. Tvoji rodiče musí vidět, že máš rozum, že jsi zodpovědná. Když půjdeš s mamkou nakupovat, tak si vyber tričko, které je sice scene, ale víš, že mamku nepobouří. Postupně je určitě přemluvíš ke všemu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama