Jac Vanek

16. listopadu 2010 v 9:53 | Blázniwá Scene NikušhQa |  Scene Queens
Jac Vanek se narodila 14.5. v Los Angeles. Studovala na californské univerzitě, kterou letos úspěšně dokončila. Dokonce říká, že to stihla v předstihu. Je to šikovná studentka:)

Je věřící, ona sama na svých stránkách uvádí, že jeden z jejich zájmů je bible a víra. Od toho se odvíjí další fakt, který jsme o ní zjistili. Je totiž ještě panna! Nebo alespoň to o sobě tvrdí. Miluje sushi a všechny výrobky sugar free. Zajímá se o psychologii. Miluje vintage styl.

Je to velmi silná osobnost, která si jde vždy za svým cílem. Říká, že se nekamarádí s klukama proto, aby s nima spala, ale aby opravdu navázala pevné přátelství. Na svých stránkách se rozčiluje nad pomluvami, které podle ní jsou naprosto "uvařené z vody", ve stylu "sousedčina známá vykládala...".Jac prý používá svoji inteligenci a svoji osobnost, aby navázala pevné vztahy a je jí jedno jestli jsou její kamarádi mužského nebo ženského pohlaví.
Je velmi komunikativní se svými fanoušky, téměř v každém příspěvku vyzvihuje to, jak si váží jejich podpory. Navíc opravdu odpovídá na téměř všechny dotazy, které ji přichází ze všech stran.

Jac - mladá podnikatelka

A co dělá právě teď? Připravuje s Crystal novou kolekci pro svůj obchůdek  www.jacvanek.com. Její věci také najdete na Killer Candy Store. Především se zaměřují na náramky a trička. Její náramky se nejednou objevily na hollywoodském červeném koberci. Spolupracuje také s Glamour Kills a dalšími značkami.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama