Co s volným časem??

16. listopadu 2010 v 11:43 | Naskeisha Bailey |  Jak být scene girl
1)    Buď organizátorka! Scene girls bývají neuvěřitelně aktivní. Organizují srazy s kamarády, nebo třeba dámské jízdy. Buď to ty, která zamluví stůl v oblíbeném baru, nebo přemluví rodiče (svoje nebo cizí), ať vám nechají na víkend volný byt nebo chatu. Pokud pořádáš party doma, tak nezapomeň na nejdůležitější ingredience dobré zábavy: hudba, něco na zobání a k pití a samotné téma akce - třeba nějaký film, nebo hra. Super zábava jsou Aktivity! Jseš na střední? Zorganizuj slučák se základkou, uvidíš, jak se pobavíte.

2)    Internetové království! Na internetu by jsi měla být jako doma. Za prvé nesmíš zapomenout aktualizovat tvůj profil, přidávat nové fotky z akcí (viz bod 1) a chatovat se známými. Sleduj také, co dělají tvoji přátelé, kde byli nebo kam se chystají. Příště až je uvidíš, určitě budeš mít téma k hovoru, navíc se s tebou budou cítit dobře, protože budou mít pocit, že se o ně zajímáš. Také neprošvihneš žádnou akci. Internet je pro tebe nezastupitelným zdrojem informací, musíš být informovaná o koncertech, o turné tvých oblíbených skupin (i těch méně oblíbených, které jsou právě populární) o nových filmech a seriálech.
vicích.
3)    Pohyb. Scene girl se hýbe, protože chce být krásná a fit. Doporučujeme jógu, případně power jógu. Protáhneš si a zpevníš si celé tělo a budeš se cítit líp. Přemluv kamarádky, ať chodí s tebou. Oblíbené jsou i taneční skupiny. Navíc své taneční schopnosti můžeš potom využít i jinde. Zábavná je i Zumba. Je to úplná novinka, něco mezi aerobikem a latinou. Vyhni se sportům, kde se příliš zapotíš a u kterých budeš vypadat divně.

4)    English! Pokud jsi po celý školní rok na hodiny cizího jazyka kašlala, tak teď je pravý čas si ho trošku osvěžit! O prázdninách budeš určitě cestovat a poznávat nové lidi a potřebuješ se s nimi domluvit. Zopakuj si to, co jste dělali ve škole, a zaperli! Navíc i na internetu je super mít cizokrajné známé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama