Brookelle Bones

16. listopadu 2010 v 10:19 | Blázniwá Scene NikušhQa |  Scene Queens
Její otec je Beth Meash a matka Jully Carolin Meash. Brookelle Bones alias Brandi chodila od svých 6 let na různé přehlídky se svou matkou jako VIP diváci a na jedné z přehlídek, když odcházeli, tak si Brandi všiml manažer přehlídky, co také vlastnil modelingovou agenturu, tak šel za matkou Brandi a zeptal se jí, jestli se zajímají o modeling, že by z malé Brandi mohla být jednou hvězda. Jully sepsala smlouvu a chodila se pravidelně dívat na Brandiiny přehlídky. V 10 letech se už fotila do různých katalogů a časopisů s oblečením.
V 13 si začala pracovat na své image a stávala se z ní Scene girl. Modelingem to ale u Brandi nekončí, v 15 začala chodit do různých sborů a když měla od učitele osvědčení, začala trávit hodiny a hodiny v nahrávacím studiu v New Yorku.
Nahrála sing ,,Still Life'' k filmu ,,Code of Love'' a tím to zpěvem skončilo, začala dál chodit po molu. V 16 letech měla anorexii a vypadalo to, že se na molo už nikdy nepostaví. V nemocnici strávila 6 měsíců, kdy už byla v pořádku. Brandi nakonec s modelingem skončila a teď je už známá jen jako scene queen na internetu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama