Ashlee Lauren

16. listopadu 2010 v 10:09 | Blázniwá Scene NikušhQa |  Scene QueensAshlee má 23 let a je to Američanka. Pochází z Californie a teď žije v Los Angeles. Narodila se ve znamení lva. Už od pěti let tvrdě pracuje jako modelka. Fotí do časopisů, s Audrey Kitching se potkala na focení pro Bleeding stars, Ashlee se proměnila v tvář Hot Topic a NY Couture. Nyní začala prodávat různobarevné pramínky k prodlužování vlasů a příčesky. Jezdí po státech, prodává je svým fanouškům a radí jim, jak dosáhnout co nejlepšího vzhledu. Také se stala vlasovou a módní stylistkou.
Říká o sobě, že je nevyléčitelný romantik a občas má pocit, že žije v pohádce a těžko se jí dostává do reality. Hodně o všem přemýšlí. Říká, že je taky hodně ukecaná a dokáže se s tebou bavit úplně o čemkoli, i když je trochu stydlivá a reservovaná.
Oblíbila si seriál Lost a film Night Watch. Nenávidí lháře a podvody, kdo by je měl taky rád. Ona je navíc věřící. Když její přítel prožíval špatné období a měl se podrobit několika operacím, Ashlee na svých stránkách prosila své fanoušky, aby se za něj modlili. Pro nás je to dost nepochopitelné, ale v Americe mají k náboženství bližší vztah než my.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama