Listopad 2010

Zapis do fanclubu

19. listopadu 2010 v 7:36 | Nicky FreeToLove
Tak sem se rozhodla že udělam fan club scene =D
Mám je moc ráda a doufam že se někdo takovej kdo je má rád taky najde ....
Mno tak stačí napsat :::
1//*°-Web
2//*°-Jméno
3//*°-Napiš aspoň 3 jména scenek =D
4//*°-Kolik ti je (Jestli chceš tak to napiš)
5//*°-Dáš si klikajdu  na blog ↓↓
sdcfgv

na mobil

19. listopadu 2010 v 7:27 | Nicky FreeToLove

pricesek

19. listopadu 2010 v 7:26 | Nicky FreeToLove
Hair Extension - Dark Green Mix

nausnicky

19. listopadu 2010 v 7:25 | Nicky FreeToLove

scene mobil

19. listopadu 2010 v 7:24 | Nicky FreeToLove

scene brejle 2

19. listopadu 2010 v 7:23 | Nicky FreeToLove

scene taska hello kitty

19. listopadu 2010 v 7:21 | Nicky FreeToLove

scene pasek

19. listopadu 2010 v 7:20 | Nicky FreeToLove
Ice Cream Belt | Kid Pirate - Adventure time!

Scene klíče

19. listopadu 2010 v 7:19 | Nicky FreeToLove

Scene brejličky

19. listopadu 2010 v 7:18 | Nicky FreeToLove

Mašličky

19. listopadu 2010 v 7:17 | Nicky FreeToLove

Jaké máš scene jméno?

19. listopadu 2010 v 6:51 | Nick FreeToLove
Tady je jaké máš scene jméno já mám: Nicky FreeToLove
Chceš to taky vědět tak klickni HERE
Ps: Napiš mi jaké scene jméno máš.

scene panenky

19. listopadu 2010 v 6:47 | Naskeisha Bailey
Tak to je teda drsný!!

Klickni na cc!!

scene řetízek

19. listopadu 2010 v 6:45 | Naskeisha Bailey
smileysTak tady máte scene řetízek:
ZDROJ: www.robotique.blog.cz

Brejličky co dostanu

18. listopadu 2010 v 14:19 | Naskeisha Bailey |  moe keci
brejlicky
heart brejlicky
brejlicky party gag

Botičky

17. listopadu 2010 v 13:41 | Naskeisha Bailey

Co poslouchají scene queens?

16. listopadu 2010 v 12:57 | Naskeisha Bailey |  Scene Queens
Co poslouchá Kiki Kannibal?
Kiki tě nejspíš velmi překvapí. Kdo by to do ní řekl? Asi nikdo. Její nejoblíbenější hudba, kterou si pouští, aby se vyrelaxovala, nebo při práci, je klasika. Jejím hudebním idolem, který už je pár let pochovaný, je Mozart. Dále má na svém seznamu perličky jako Ave Maria nebo folklórní rumunskou muziku. Co na to říkáš? Je to pro tebe překvápko?

Co poslouchá Jac?
Druhý playlist patří Jac Vanek. Co se líbí jí? Rozhodně má ráda kytarovky a trochu tvrdší muziku. Z jejího hudebního seznamu je vidět, že má ráda rock, indie i lehce alternativní kousky. Některé písničky možná už znáš ze seriálů jako Vampire Diaries (East). Rozhodně jsme si poslech těchto písniček užily :) Doporučuju třeba Phantom Planet. Jakou hudbu sis teď oblíbila ty?

Úvod do scene muziky

16. listopadu 2010 v 12:42 | Naskeisha BaileyJako první je potřeba vybrat styl muziky, který se ti líbí. Tady jsou styly, které scene kids poslouchají:
o    alternative rock, hard rock, klasický rock
o    punk, pop-punk, skate punk, electronický punk rock
o    hardcore, metalcore, deathcore
o    indie
o    techno, dance, trance, happy hardcore, crunkcore, electro
o    alternative hip-hop a zpěváci jako Lil Wayne, Kanye West, T Pain, a Gym Class Heroes
o    emo, screamo
Některé z těchto stylů již určitě znáš a víš, že se ti líbí, nebo naopak víš, že je rozhodně ráda nemáš. Nevadí. Není potřeba poslouchat všechno. Ale taky žádnému stylu nezavírej úplně dveře. Experimentuj, nikdy nevíš, na jakou perličku natrefíš.
Udělej průzkum. Čím víc toho budeš vědět o nějakém stylu tím je pravděpodobnější, že najdeš něco opravdu skvělého. Zjisti jakou má tvůj vybraný styl historii, jaké jsou oblíbené skupiny. Některé styly ti totiž samy o sobě nic neřeknou a člověk vlastně ani neví, co si pod nimi má představit.
Zeptej se taky svých kamarádů ve škole, na FB, na MySpace. Určitě ti něco zajímavého doporučí. Rozhodně se nestyď, protože žádný učenec z nebe nespadl. Někdo ti řekl, že byl na skvělém fesťáku? Podívej se, jaké tam byly hlavní hvězdy a zkus si od každé skupiny něco poslechnout.Zamiř také do nějakého dobrého obchodu s hudbou. Projdi si různé žánry a pořádně se rozhlédni, co nabízejí.
Jestli už teď máš nějakou opravdu oblíbenou skupinu nebo zpěváka, zkus najít něco podobného. Třeba na stránkách last.fm.com nebo ilike.com ti určitě ráda doporučím. Prohlédni si také stránky Myspace tvých oblíbenců. Zkus se také porozhlédnout po české hudební scéně. Divila by ses kolik skupin existuje, nic se o nich pořádně neví, ale dělají super muziku. Tady ti pomůže stránka bandzone.cz.

Vegetariánství

16. listopadu 2010 v 12:39 | Naskeisha BaileyExistuje mnoho důvodů, kvůli kterým lidé volí vegetariánství, a mezi ně patří například zdravotní, etické, náboženské, environmentální, ekonomické, psychologické, kulturní nebo sociální.

Vegetariánství je taková malá velká věda. Zaprvé totiž existuje mnoho typů, "normální" vegetariáni nejí maso, drůbež a ryby. To znamená, že se vyhýbají jídlu, pro které musí zvíře zemřít. Radikálnější jsou vagané, kteří nejí vůbec nic živočišného původu. Kromě masa odmítají vejce, mléko i med! Dalšími typy jsou lactovegetariáni (vegani, který, nevadí mléko), ovovegetariáni (jedí vejce). Potom existují lidé kteří jsou vegetariáni, ale jí drůbež nebo ryby, to jsou takzvaní polovegetariáni.
Další komplikaci přináší už specializované jídelníčky. Su vegetariáni nejí nejen maso, ale i "smradlavou" zeleninu, jako je česnek, cibule, nebo pórek. Jogíni mají svoji stravu složenou především z ovoce a zeleniny, obilovin, luštěnin, ořechů a mléka. Pak je tu také frutiánství, což je přísná forma veganství. Frutiáni jedí pouze syrové plody, nechtějí totiž trápit a zraňovat ani rostliny. Džusiariánství, jak už je patrné z názvu, se zaměřuje na konzumaci ovocných a zeleninových džusů. A takto bychom mohly pokračovat.
Jak je vidět, existuje mnoho způsobů, jak se stát vegetariánem. A to jsem neobsáhla zdaleka všechny.
Jednoduchá není otázka dopadu na zdraví. Jaké jsou plusy a mínusy vegetariánství?
+ menší pravděpodobnost infarktu, potíží s vysokým krevním tlakem a cholesterolem
+ díky větším povědomí o tom, co jedí, bývají štíhlejší
+ menší pravděpodobnost rakoviny tlustého střeva, konečníku a dalších nádorů, díky větší konzumaci vlákniny

-    hrozí nedostatek některých vetamínů, minerálů a dalších látek
-    potíže s imunitou (deficit zinku) a páteří (deficit B12)
-    nedostatek vitamínu B 12 a železa, může způsobit chudokrevnost a únavu
-    důležité látky jsou také v rybách, omega-3 například podporuje vývoj mozku

Těmto obtížím se však dá snadno předejít správnou skladbou jídelníčku. Proto být vegetariánem neznamená JEN nejíst maso. Člověk musí látky obsažené v mase něčím nahradit.

Pokojík scene queen

16. listopadu 2010 v 12:34 | Naskeisha Bailey |  Jak být scene girlZačneme pokojem Audrey. Všimni si sladěnosti barviček. Zdi jsou nabarvené na světle modro.Odkládací stolička je také modrá a k tomu skvěle ladící světlý nábytek. Samozřejmě se neobejde bez obrovské plazmové telky. Navíc nemůže chybět DVD přehrávač a spoustu filmíků. Pokud chce člověk pořádat movie party, tak to bez toho ani nejde.

A jaké Audrey miluje doplňky? Především svíčky. Už dřív psala, jak ráda relaxuje doma u otevřeného okna s mnoha svíčkami. Všimni si na poličce má spoustu vintage keramických předmětů, skvělé hodiny, pár sošek a váza. A nakonec ještě méďa sedící na židli.

U Hanny Beth to vypadá trochu jinak. Trochu uspořádaněji. V obyváku také nechybí velká televize a všechen nábytek je laděn do krémova. Skvělá jsou princeznovská vintage křesla, která opravdu nemají chybu.Přímo její pokoj je přeplněn oblečením a dalšími věcmi. Má malou místnůstku plnou oblečení, bot, kabelek a dalších doplňků. A to není všechno, navíc musí mít ještě extra věšák s oblečením, které nejčastěji nosí. Má plnou jednu poličku s panenkami Barbie. Zajímavé je, že nkěteré zdi má v pokoji natřené na růžovo a  jiné namodro. Zdi má polepené plakáty a různými obrázky. Prostě útulný pokojíček!

Co s volným časem??

16. listopadu 2010 v 11:43 | Naskeisha Bailey |  Jak být scene girl
1)    Buď organizátorka! Scene girls bývají neuvěřitelně aktivní. Organizují srazy s kamarády, nebo třeba dámské jízdy. Buď to ty, která zamluví stůl v oblíbeném baru, nebo přemluví rodiče (svoje nebo cizí), ať vám nechají na víkend volný byt nebo chatu. Pokud pořádáš party doma, tak nezapomeň na nejdůležitější ingredience dobré zábavy: hudba, něco na zobání a k pití a samotné téma akce - třeba nějaký film, nebo hra. Super zábava jsou Aktivity! Jseš na střední? Zorganizuj slučák se základkou, uvidíš, jak se pobavíte.

2)    Internetové království! Na internetu by jsi měla být jako doma. Za prvé nesmíš zapomenout aktualizovat tvůj profil, přidávat nové fotky z akcí (viz bod 1) a chatovat se známými. Sleduj také, co dělají tvoji přátelé, kde byli nebo kam se chystají. Příště až je uvidíš, určitě budeš mít téma k hovoru, navíc se s tebou budou cítit dobře, protože budou mít pocit, že se o ně zajímáš. Také neprošvihneš žádnou akci. Internet je pro tebe nezastupitelným zdrojem informací, musíš být informovaná o koncertech, o turné tvých oblíbených skupin (i těch méně oblíbených, které jsou právě populární) o nových filmech a seriálech.
vicích.
3)    Pohyb. Scene girl se hýbe, protože chce být krásná a fit. Doporučujeme jógu, případně power jógu. Protáhneš si a zpevníš si celé tělo a budeš se cítit líp. Přemluv kamarádky, ať chodí s tebou. Oblíbené jsou i taneční skupiny. Navíc své taneční schopnosti můžeš potom využít i jinde. Zábavná je i Zumba. Je to úplná novinka, něco mezi aerobikem a latinou. Vyhni se sportům, kde se příliš zapotíš a u kterých budeš vypadat divně.

4)    English! Pokud jsi po celý školní rok na hodiny cizího jazyka kašlala, tak teď je pravý čas si ho trošku osvěžit! O prázdninách budeš určitě cestovat a poznávat nové lidi a potřebuješ se s nimi domluvit. Zopakuj si to, co jste dělali ve škole, a zaperli! Navíc i na internetu je super mít cizokrajné známé.

10 tipů na coolovní fotky

16. listopadu 2010 v 11:38 | Naskeisha Bailey |  Jak být scene girl1.    Do posledního detailu. Všímej si všech maličkostí. Důkladně prostuduj svoje fotky a přesvěč se, že tam náhodou někde dole v rohu, kam podle tvého mínění nikdo nedohlédne, nemáš nic moc ponožky. Všechno, co se objeví na tvých fotkách je tvou vizitkou. I ty nejmenší detaily mohou být velmi rušivými elementy.

2.    Pozadí. Druhý bod souvisí s prvním. Ani na pozadí by se neměly objevovat divné objekty. Koš se špinavým prádlem a sprchový kout? Nebo tvoje nástěnka? Připletla se ti tam půlka kámošky? To není zrovna nejlepší podklad pro tvoji dokonalou fotečku (když už s kámoškou, tak ji tam zachyť celou :)). Máš dvě možnosti, jak se podivnému pozadí vyhnout. Vyber dobře místo, kde se nafotíš. Samozřejmě, že doma máš na to nejvíc času, ale když už jsi se pustila do "akce photo", tak se vší vervou. Druhá možnost je pozadí vyretušovat, aby nebylo pořádně poznat, co tam je.


3.    Hledej kontrast. 
hustě barevné tričko, kalhoty a boty.

4.    Make up.
Pro jednou jsou tuny make upu dovoleny. Na fotkách totiž slabý make up nevynikne a ještě míň na černobílých. Pokud chceš mít nějakou černobílou fotku, rozhodně se před tím zmasakruj stínami, řasenkou, do koktejlu přidej umělé řasy. Nic není málo. Hodně důležitá je podkladová vrstva. Na fotce by tvoje pleť měla vypadat dokonale. Musíš docílit jedné celistvé barvy, jeho čerstvý sníh.

5.    Vlasy.
Naplánuj si focení v den, kdy jdeš ke kadeřnici. Já se vždycky, když od ní odcházím, cítím jako nová hvězda ve světě modelingu. Vlasy totiž dělají člověka, a když máš dobrou kadeřnici, tak z tebe zaručeně udělá scene queen!
6.    Dobrý foťák. Kámen úrazu bývá taky foťák. Vlatně by to měl být hned první bod, protože foťák bývá alfou i omegou celého focení. Ač výrobci mobilních telefonů vychvalují integrované fotoaparáty do nebes a rádi nás pletou mega pixely, průměrný telefon dobrý fotky neudělá. A můžeš se snažit sebevíc. Většinou fotky nejsou příliš barevné a naopak jsou lehce rozmazané. Nic z toho tě nezajímá. Pokud ty sama nemáš pořádný foťák, požádej kámošku o půjčení. Nebo s ní uspořádej photo session. To už se dostáváme k dalšímu bodu.

7.    Kámoška.
Už jsme viděly asi tak milion fotek scene girls, na kterých modelka je i fotografkou. Její možnosti jsou však velmi limitované, vlastně se omezují na dvě: v zrcadle, nebo ruka nahoru. Proč ale raději nepoprosíš kámošku, přítele nebo sestru, aby ti s fotkami pomohli? Stejně je vždycky poznat, že jsi si fotku udělala sama.

8.    Nikdy ne zdola.
Fotky ze spodu jsou největší pohromou. Nikomu nepřidají na kráse, jedině ti přidají tak akorát pár kil. Okouzlující fotky musí být foceny alespoň lehce shora.

9.    Zrcadlo, zrcadlo...Trávíš celé hodiny před zrcadlem úpravou účesu, vytvořením dokonalého make upu, tak do seznamu přidej další položku. Nacvič si pózy před zrcadlem.

10.    Okolí poradí. Už máš několik fotek, které si myslíš, že jsou vydařené. Ukaž je někomu z tvého okolí, komu můžeš důvěřovat. Možná ti poradí, co by bylo možné ještě vylepšit.

Jak vytvořit úžasný profil na MySpace

16. listopadu 2010 v 11:21 | Naskeisha Bailey |  Jak být scene girl
1.    Najdi si nějaké pěkné pozadí, něco takového jako neonové kazety, diamanty, nějaké motiv Hello Kitty nebo Convers, nebo cokoliv, co ti připadá úžasné. Zbytek stránky nech bílý. Přeměň si kurzor na Hello Kitty. Třeba Audrey zvolila starorůžovou barvu s růžemi. Nuda? Audrey umí najít styl ve všem!
2.    Začni se sekcí About Me. Napiš o sobě základní info, není potřeba se rozepisovat do detailů o svém životě. Nikoho nebude bavit číst dvoustránkovou life story. Můžeš psát jak v češtině, tak v angličtině. Jestli se rozhodneš pro angličtinu, snaž se, abys tam neměla moc chyb. Klidně někoho popros, aby ti s tím pomohl.

3.    Pokračuj s vyplňováním dalších sekcí, jako Music, Movies, Who I Want To Meet, Books, ale zase to nepřežeň, informací tam musí být tak akorát. Nepiš tam všechny film, který znáš. Ale jen jeden nebo dva, které tě opravdu oslovily, které o tobě něco řeknou.
4.    Přidej si jako přátele další scene kids a začni jim psát. Ale jako vždy ti radíme, abys to nepřeháněla. Nedělej to vyloženě na sílu. Buď prostě přátelská! Máš blog? Přidej tam jeho adresu. Jseš často na FB? Přidej si tam odkaz, ať tě všichni mohou kontaktovat.
5.    Jestli máš možnost sehnat si profesionální fotky, jdi do toho! Jestli ne, tak se vůbec nic neděje. Mohla by sis koupit alespoň stativ, který ti velmi pomůže, když se budeš chtít sama fotit. Otevře ti nové možnosti focení.

6.    Můžeš tam dát fotky lidí, kteří tě inspirují, jako modelky, herečky, hudební skupiny.

7.    Jestli si přidáš nějaké oblíbené skupiny nebo značky oblečení, vyvěš si na svou stránku jejich banner, aby i tvoji ostatní přátelé se mohli stát jejich fanoušky.

8.    Buď svá a buď jiná!!

Jak být scene, když doma rodiče mají hlavní slovo

16. listopadu 2010 v 11:12 | Naskeisha Bailey |  receptyPrvně si s rodiči promluv o make-upu. Asi hned ze začátku nebudou souhlasit úplně se vším. Ale pomaličku je připravuj na to, že se chceš malovat výrazně. Začni s řasenkou, potom s černou likou a potom už můžeš přejít k výrazným stínům. Ale i bez výrazného líčení můžeš pořád vypadat scene. Podívej se na fotky Hanny Beth. Ta se taky nelíčí úplně šíleně a i přes to má svoje kouzlo.

Obarvit si vlasy může doma taky způsobit rozruch. Proto prvně začni sestřihem. Ten musí být unikátně scene. Potom postupně můžeš přidávat barvičky, nebo si koupit barevné pramínky. Také můžeš pro začátek zkusit nějaký přeliv. Ty většinou nejsou příliš provokativní. A aspoň si vyzkoušíš, která barva ti nejlépe sluší.

V čem bys neměla mít nějaké větší problémy jsou tenisky. Kup si nějaký Vansky nebo prostě barevný tenisky, které budou křičet do světa: "Já chci být scene!". Taky úzký džíny jsou v pohodě a kalhoty přece potřebuje každý. Když ti rodiče nedovolí zelený nebo červený, nevadí! Stačí mít jedny černý, už to je super. Bižuterka ti taky dodá scene look. Proti tomu by taky neměli tvoji rodiče být moc proti. Hlavně začni pozvolna.

Tak a když ti rodiče nic z toho nedovolí? Tak se alespoň začni chovat jako pravá scene girl. Bloguj, uprav si svůj MySpace profil, začni poslouchat punk rock a alternativ rock. Buď na všechny milá a přátelská. To je taky důležitý! A možná už za pár měsíců ti rodiče dovolí víc. Hlavně nezapomeň, s rodiči je důležité jednat v klidu, ale konstantně. Nevzdávej se, ale nedělej scény. Hádky rozhodně nejsou dobrým prostředkem, jak něčeho dosáhnout. Tvoji rodiče musí vidět, že máš rozum, že jsi zodpovědná. Když půjdeš s mamkou nakupovat, tak si vyber tričko, které je sice scene, ale víš, že mamku nepobouří. Postupně je určitě přemluvíš ke všemu :)

Jak vybrat skvělé scene jméno pro MySpace

16. listopadu 2010 v 10:29 | Blázniwá Scene NikušhQa |  Jak být scene girlSe slovníkem

Začni tím, že si napíšeš vlastní jméno na kus papíru. Vem si na pomoc anglický slovník (pokud preferuješ jiný jazyk, třeba francouzštinu, jdi do toho). Otevři ho na jakékoli stránce, zvol si číslo od 1 do 30. Odpočítej až ke třeba třináctému slovíčku. Jestli je to přídavné jméno, může se ti hodit před tvoje jméno. Nebo jestli je to sloveso, zkus z něj udělat ing formu (např.: Living Susan). Zkoušej různé kombinace.
Pokud toto nevyšlo, podívej se stránky slovníku, které začínají stejným písmenem. Třeba tam tě něco zaujme. (př.: ReneeRiot). Vždy si musíš být jistá, co vybrané slovo znamená. Nechceš přece někoho urazit, nebo ještě hůř, nechceš mít hloupou přezdívku.

Další inspirace

Další způsob je inspirovat se mýtickými jmény, japonskými nebo sci-fi jmény. Také hledej na stránkách pro budoucí rodiče, kde jsou sepsaná všechna možná jména pro miminka. (na příklad tady). Některé scene girls se inspirovali u svých oblíbených skupin nebo filmů. (př.: Play Emma Play! Z názvu skupiny PlayRadioPlay!)

Tipy na závěr

Na závěr ještě přidáme pár užitečných tipů. Slova jako Suicide, Murder, Terror, Horror nebo Gore jsou už nezdravě rozšířená. Je skoro jisté, že pokud zvolíš některé z nich, budeš vypadat jako pozér. A prosím tě, nikdy si neříkej "Annie Scene" nebo cokoliv "SC3N3", protože to už řve do okolí, že je to fake! Vyber si nějaké jméno, které se často neslyší, třeba i nějakou slovní hříčku (př.: Alison Wonderland). Ještě se můžeš inspirovat třeba nějakým cizím příjmením.
Možná už jsi něco vybrala a máš pocit, že je to super originální. Tak to ještě pro jistotu zkontroluj. Vyhledej si na MySpace, kolikrát se tam takové jméno vyskytuje. A hlavně to s originalitou nepřežeň.
Tak hotovo. Teď už můžeš utíkat k počítači (asi teď právě u něj sedíš, že?:) ) a přihlásit se na MySpace!